BACK TO BLACK

Back to Black je temný psychologický thriller, ktorý sa zameriava na hlavnú postavu, Sarah, mladú ženu, ktorá sa snaží vyrovnať so stratou svojej sestry. Po sérii nevysvetliteľných udalostí sa Sarah rozhodne vrátiť do rodného mesta, aby zistila pravdu o tom, čo sa naozaj stalo.

Keď sa Sarah vracia domov, stretáva sa so starými priateľmi a miestnymi obyvateľmi, ktorí sú však záhadne neochotní hovoriť o minulosti. Čoskoro začína odhaľovať temné tajomstvá, ktoré mesto ukrýva. V jej pátraní po pravde sa začínajú objavovať desivé a nevysvetliteľné javy, ktoré ju privádzajú na pokraj šialenstva.

Film „Back to Black“ je plný napätia a nečakaných zvratov. Sarah musí čeliť svojim najhlbším obavám a konfrontovať pravdu, ktorá je ešte hrozivejšia, než si dokázala predstaviť. Postupne sa odkrýva temná minulosť mesta a pravda o smrti jej sestry.

S atmosférou plnou napätia a temnoty, Back to Black ponúka divákom intenzívny zážitok, ktorý skúma témy straty, viny a tajomstiev, ktoré sa nikdy nemali dostať na svetlo.

Sleduj 7 dní zdarma