Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba (2024)

Príbeh sa odohráva niekoľko rokov po udalostiach z Afterlife, kedy sa Callie Spengler a jej deti Phoebe a Trevor usadili v malom mestečku Summerville v štáte Oklahoma. Callie tu pracuje ako učiteľka vied a jej deti sa snažia zapadnúť do novej školy a nájsť si kamarátov.

Zanedlho však Callie a jej deti zistia, že Summerville sa skrýva hrozivé tajomstvo. Pod mestom sa totiž nachádza staroveká mrazivá ríša, ktorá sa pomaly prebúdza a hrozí, že pohltí celý svet. Callie, Phoebe a Trevor sa tak musia spojiť s novou generáciou Krotiteľov duchov, aby zabránili tejto katastrofe.

Na pomoc im prichádza Podcasters Trevor a Lucky, ktorí sa stali internetovými celebritami vďaka dokumentovaniu paranormálnych javov. Spoločne s Callie a jej deťmi sa vydávajú do mrazivej ríše, aby čelili duchom a démonom, akých svet doteraz nevidel.

Film Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba sľubuje napínavý dobrodružný príbeh plný humoru a akcie, ktorý poteší fanúšikov oboch predchádzajúcich filmov z tejto kultovej série.

Tu je krátky prehľad kľúčových bodov filmu:

Hlavné postavy: Callie Spengler, Phoebe Spengler, Trevor Spengler, Podcasters Trevor a Lucky
Dej: Callie a jej deti sa usadia v Summerville, kde sa dozvedia o hrozivej mrazivej ríši pod mestom. Musia sa spojiť s novou generáciou Krotiteľov duchov, aby zabránili katastrofe.
Téma: Boj dobra so zlom, priateľstvo, rodina, odvaha
Tón: Napínavý, dobrodružný, humorný, akčný
Film Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba bol uvedený do kín 11. apríla 2024 a stal sa kasovým trhákom. Kritici aj fanúšikovia ho chválili za zábavnú akciu, nostalgickú atmosféru a sympatické postavy.

Sleduj 7 dní zdarma