To bude boj!

Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), sú kamaráti na život a na smrť. Ašak len do chvíle, než sa obaja zbláznia do jednej a tej istej slečny – Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej milostný život je jedna veľká katastrofa. Potom čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej uletená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympaťákom Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala také jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie aj pohľadný krásavec FDR. Lauren sa rozhodne randiť zatiaľ s oboma, samozrejme bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše top agenti CIA.

Tuck a FDR doteraz žili život ako v Bondovke – plný zbraní, rýchlych áut i krásnych žien, ktoré až doteraz nikdy nebrali príliš vážne. Tentokrát sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do rovnakého dievčaťa, im však ich priateľstvo tak trochu pokazí. Aj keď sa dohodnú, že si pôjdu z cesty, a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, ak by sa vzdali svojho vysnívaného dievčaťa tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom – čo najviac strápniť a pokaziť rande toho druhého. Ako táto stále sa stupňujúca bitka dopadne a pre koho sa Lauren nakoniec rozhodne? Pre odpoveď si diváci musia zájsť do kina.
So snímkou Toto je vojna! sa na plátna kín vracia režisér Charlieho anjelov McG, ktorému sa aj tentoraz podarilo nakombinovať dokonalú zmes akcie, napätia, vášne a humoru so skvelým hereckým obsadením.
 

STIAHNUŤ FILM

 

Sleduj 7 dní zdarma